صفحه اصلیدرباره مااخبارتماس با ما
  
برگزاری نمایشگاه الکامپ
برگزاری نمایشگاه الکامپ
بنا به روابط عمومی سازمان فاوا: این سازمان در هفتمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، فناوری های نوین و دولت الکترونیک استان بوشهر شرکت نمود. 
عملیات باز کردن دکل اتوبوسرانی
عملیات باز کردن دکل اتوبوسرانی
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا: در راستای راه اندازی مسیر راست گرد در جهت خیابان بهمنی به سمت تنگک، عملیات تخریب و باز کردن دکل اتوبوسرانی صورت پذیرفت 
راه اندازی sdi شهری gis
راه اندازی sdi شهری gis
روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر : جلسه ایی در خصوص راه اندازی sdi شهری gis روز پنج شنبه 96/10/7 در شهرداری بوشهر برگزار گردید. 
محرم ماه سالار شهیدان
محرم ماه سالار شهیدان
شهارت جانگداز سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله(ع) و برادر راست قامت و با وفایشان آقا قمر بنی هاشم(س) و هفتاد و دو تن از یاران مخلص و جان بر کفش را در صحرای کربلا تسلیت و تعزیت عرض نموده و عزت و سربلندی اسلام و مسلمین، سلامت و سرافرازی همه خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی ایران بویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از ایزد منان مسئلت می نماید. 
مذاکرات سازمان فاوا با شرکت ایرانسل درراستای اجرای پروژه فیبر نوری
مذاکرات سازمان فاوا با شرکت ایرانسل درراستای اجرای پروژه فیبر نوری
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندر بوشهر: برگزاری نشستی با حضور مدیران ، کارشناسان و پیمانکار حفاری شرکت ایرانسل با سازمان فاوا در راستا پروژه فیبر نوری در مورخه 96/7/22 
مجهز شدن شهروندان بوشهری به کارت  هوشمند شهروندی
مجهز شدن شهروندان بوشهری به کارت هوشمند شهروندی
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر: به زودی کل ناوگان حمل و نقل و کلیه خدماتی که شهرداری ارائه میدهد در قالب کارت شهروندی قابل استفاده است. 

 ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت نقشه سایت
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
بروز رسانی Flash Player بروز رسانی Flash Player

 اخبار 
ابلاغ موارد مربوط به قانون مالیات بر ارزش افزوده در شهرداری ها و دهیاری ها
معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ موارد مربوط به قانون مالیات بر ارزش افزوده مرتبط با حوزه کاری شهرداری ها و دهیاری ها از سوی قائم مقام این سازمان به معاونین عمرانی استانداری ها جهت اعلام به شهرداری ها و دهیاری ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، با توجه به مشکلات اجرائی متعدد از زمان اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در حوزه شهرداری ها و دهیاری ها و همچنین به منظور هماهنگی در خصوص اجرای قانون، ایجاد وحدت رویه، نحوه عملکرد و شفاف‌سازی اطلاعات مربوط به معافیت و مشمولیت و منابع درآمدی مربوط به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، و لزوم تبیین احکام و مواد قانونی مالیات بر ارزش افزوده که شهرداری ها و دهیاری ها موظف به اجرا و رعایت آن می باشند، موارد مربوط به قانون مالیات بر ارزش افزوده توسط قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به معاونین عمرانی استانداری ها ابلاغ گردید تا به شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام گردد.

معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین اعلام کرد که این سازمان به منظور بررسی موارد و مشکلات موجود و انجام اقدامات اجرائی لازم ،اتاق فکر ارزش افزوده متشکل از شهرداری ها و دهیاری ها و دفاتر شهری و روستایی استانداری ها و کارشناسان مطلع نسبت را تشکیل داده است.

بر خی موارد مربوط به قانون مالیات بر ارزش افزوده مر تبط با خوزه کاری شهرداری ها و دهیاری های به این شرح است:

1-شهرداری ها و دهیاری ها با توجه به میزان عرضه کالاها و خدمات مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده و فراخوان های اعلامی سازمان امور مالیاتی مشمول اجرای قانون فوق می باشند.

2-زمان اجرای تبصره 7 ماده 17 قانون مذکور موضوع تهاتر و استرداد مالیات هایی که در موقع خرید کالاها و خدمات توسط شهرداری ها و دهیاری ها برای انجام وظایف و خدمات قانونی پرداخت می گردد، از زمان اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده یعنی مورخ 01/07/1387 خواهد بود.

3-کلیه کدهای درآمدی شهرداری ها و دهیاری ها و سازمان های وابسته با عنوان عوارض و جرائم عوارض مربوط به آن، مشمول مالیات بر ارزش افزوده نمی باشند.

4-به استناد بند 8 ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده، فروش و واگذاری اموال غیر منقول شهرداری ها و دهیاری ها از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف می باشند.

5-فروش اموال منقول شهرداری ها و دهیاری ها مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده می باشند.

6-به استناد بند 14 ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده ارائه خدمات آموزشی توسط شهرداری ها و دهیاری ها و سازمان های وابسته، در صورت داشتن مجوز رسمی از مراجع ذی ربط ، معاف می باشند.

7-مالیات هایی که شهرداری ها ودهیاری ها هنگام خرید کالاها و خدمات برای انجام وظایف و خدمات قانونی موضوع ماده 55 قانون شهرداری ها و سایر قوانین از جمله قانون مدیریت پسماندها، حمل و نقل و سوخت، نوسازی و عمران شهری و ... می پردازند نیز مشمول تبصره 7 ماده 17 قانون خواهند بود.

۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱

 

 جستجو 

 بخش ویژه اعضا 

طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام