صفحه اصلیدرباره مااخبارتماس با ما
  
برگزاری نمایشگاه الکامپ
برگزاری نمایشگاه الکامپ
بنا به روابط عمومی سازمان فاوا: این سازمان در هفتمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، فناوری های نوین و دولت الکترونیک استان بوشهر شرکت نمود. 
عملیات باز کردن دکل اتوبوسرانی
عملیات باز کردن دکل اتوبوسرانی
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا: در راستای راه اندازی مسیر راست گرد در جهت خیابان بهمنی به سمت تنگک، عملیات تخریب و باز کردن دکل اتوبوسرانی صورت پذیرفت 
راه اندازی sdi شهری gis
راه اندازی sdi شهری gis
روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر : جلسه ایی در خصوص راه اندازی sdi شهری gis روز پنج شنبه 96/10/7 در شهرداری بوشهر برگزار گردید. 
محرم ماه سالار شهیدان
محرم ماه سالار شهیدان
شهارت جانگداز سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله(ع) و برادر راست قامت و با وفایشان آقا قمر بنی هاشم(س) و هفتاد و دو تن از یاران مخلص و جان بر کفش را در صحرای کربلا تسلیت و تعزیت عرض نموده و عزت و سربلندی اسلام و مسلمین، سلامت و سرافرازی همه خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی ایران بویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از ایزد منان مسئلت می نماید. 
مذاکرات سازمان فاوا با شرکت ایرانسل درراستای اجرای پروژه فیبر نوری
مذاکرات سازمان فاوا با شرکت ایرانسل درراستای اجرای پروژه فیبر نوری
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندر بوشهر: برگزاری نشستی با حضور مدیران ، کارشناسان و پیمانکار حفاری شرکت ایرانسل با سازمان فاوا در راستا پروژه فیبر نوری در مورخه 96/7/22 
مجهز شدن شهروندان بوشهری به کارت  هوشمند شهروندی
مجهز شدن شهروندان بوشهری به کارت هوشمند شهروندی
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر: به زودی کل ناوگان حمل و نقل و کلیه خدماتی که شهرداری ارائه میدهد در قالب کارت شهروندی قابل استفاده است. 

 ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت نقشه سایت
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
بروز رسانی Flash Player بروز رسانی Flash Player

 اخبار 
فراخوان سومین اجلاس استانی نماز با موضوع نماز و فضای مجازی در استانداری بوشهر
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری: این اجلاس با هدف ایجاد انگیزه و ترغیب جهت ساخت برنامه هایی با محوریت نماز روز شنبه مورخ 96/6/11 با شرکت همه ی مسئولان فاوا ادارات سرتا سر بوشهر برگزار گردید.

این اجلاس مخاطبان خاص خود را داشت و هداف این اجلاس: شناسایی و ترغیب فعالان فضای مجازی در زمینه نماز- تولید محتوا در ارتباط با نماز  و تولید بانک محتوابب نماز برای استفاده کاربران مد نظر قرا گرفته شده بود. و در آخر جلسه از تمامی متخصصان فنی و توانمد تقاضا گردید تا نسبت به تهیه کلیپ، طراحی گرافیکی، تولید فایل های گیف، استیکر، نرم افزار موبایل، نرم افزار چند رسانه ایی نسخه کامپیوتری، پادکست، عکس، تولید بازی و سرگرمی  با موضوعیت نماز اقدام نمایند و در نهایت نسبت به عضویت مخاطبان برنامه ها در کانال قرار 17 دعوت بعمل آمد.

 

 

 

 

۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵

 

 جستجو 

 بخش ویژه اعضا 

طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام