صفحه اصلیدرباره مااخبارتماس با ما
  
برگزاری نمایشگاه الکامپ
برگزاری نمایشگاه الکامپ
بنا به روابط عمومی سازمان فاوا: این سازمان در هفتمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، فناوری های نوین و دولت الکترونیک استان بوشهر شرکت نمود. 
عملیات باز کردن دکل اتوبوسرانی
عملیات باز کردن دکل اتوبوسرانی
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا: در راستای راه اندازی مسیر راست گرد در جهت خیابان بهمنی به سمت تنگک، عملیات تخریب و باز کردن دکل اتوبوسرانی صورت پذیرفت 
راه اندازی sdi شهری gis
راه اندازی sdi شهری gis
روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر : جلسه ایی در خصوص راه اندازی sdi شهری gis روز پنج شنبه 96/10/7 در شهرداری بوشهر برگزار گردید. 
محرم ماه سالار شهیدان
محرم ماه سالار شهیدان
شهارت جانگداز سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله(ع) و برادر راست قامت و با وفایشان آقا قمر بنی هاشم(س) و هفتاد و دو تن از یاران مخلص و جان بر کفش را در صحرای کربلا تسلیت و تعزیت عرض نموده و عزت و سربلندی اسلام و مسلمین، سلامت و سرافرازی همه خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی ایران بویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از ایزد منان مسئلت می نماید. 
مذاکرات سازمان فاوا با شرکت ایرانسل درراستای اجرای پروژه فیبر نوری
مذاکرات سازمان فاوا با شرکت ایرانسل درراستای اجرای پروژه فیبر نوری
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندر بوشهر: برگزاری نشستی با حضور مدیران ، کارشناسان و پیمانکار حفاری شرکت ایرانسل با سازمان فاوا در راستا پروژه فیبر نوری در مورخه 96/7/22 
مجهز شدن شهروندان بوشهری به کارت  هوشمند شهروندی
مجهز شدن شهروندان بوشهری به کارت هوشمند شهروندی
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر: به زودی کل ناوگان حمل و نقل و کلیه خدماتی که شهرداری ارائه میدهد در قالب کارت شهروندی قابل استفاده است. 

 ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت نقشه سایت
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
بروز رسانی Flash Player بروز رسانی Flash Player

 نمایش جزئیات طرح 
پروژه طراحی و راه اندازی پورتال اطلاع رسانی شهرداری بوشهر
پرتال شهرداری بوشهر در واقع یک پرتال تخصصی است که اطلاعات مربوز بهش هر و شهرداری بوشهر را جمع آوری می کند و این اطلاعات را به همراه سرویسهای مورد نیاز به مردم ارائه می دهد و کاربرانمی توانند از طریق این پرتال به راحتی زیر مجموعه های آن را بیابند و از خدمات آنها استفاده کنند.
وضعیت طرح : خاتمه یافته
تاریخ ثبت طرح : 1389/09/02
تاریخ به روز رسانی : 1389/09/06
کار فرما
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر
اهداف طرح
نیاز به ایجاد پایگاه اطلاع رسانی برای کلیه زیرمجموعه های موجود شهرداری و زیر مجموعه هایی که در آینده تشکیل می شوند ، ایجاد یک Web directory از تمامی قسمتهای شهرداری یا مربوط به شهرداری و شهر، ایجاد یک بانک اطلاعاتی بزرگ از اطلاعات مختلف شهر مثل جاذبه های گردشگری ، میراث فرهنگی و مذهبی ، طرحهای اجرا شده و برنامه های توسعه اینده ( در راستای اطلاع رسانی کارهای انجام شده به مردم )
توضیحات


اطلاع از خبرها و برنامهه ای عمرانی ، فرهنگی و مذهبی شهرداری به مناسبتهای مختلف
بهره مندی از خدمات و سرویسهای الکترونیکی برای برخی از اشخاص که به واسطه مشغله های فراوان روزانه نمی توانند بصورت حضوری از این خدمات استفاده کنند.
هماهنگی و هم افزایی فعالیتهای شهرداری و بخشهای مختلف آن در شهر و استان
برقراری ارتباط و مبادله اخبار و اطلاعات میان بخشهای تابعه شهرداری
ایجاد جامعه مجازی از کلیه ارگانها و سازمانهای وابسته بصورتیکه هر گونه اطلاعاتی در مورد شهر مثل موقعیت تاریخی و جغرافیایی ، علما و دانشمندان ، معرفی شهرداران گذشته و حال ، معرفی اعضای شورای شهر و ... به راحتی در دسترس باشد.
اطلاع از برنامه های دیگر بخشها و ارتقای کمی و کیفی کارها
خدمات الکترونیک شامل : خرید بلیط هواپیما ، رهگیری مرسولات پستی ، اطلاعات 118 کشور ، اطلاعات 118 بوشهر ، پرداخت اینترنتی قبوض ، اطلاعات مکانی راه ها ، آب و هوای راه ها ، صدور قبض تلفن همراه

 

 جستجو 

 بخش ویژه اعضا 

طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام