صفحه اصلیدرباره مااخبارتماس با ما
  
برگزاری نمایشگاه الکامپ
برگزاری نمایشگاه الکامپ
بنا به روابط عمومی سازمان فاوا: این سازمان در هفتمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، فناوری های نوین و دولت الکترونیک استان بوشهر شرکت نمود. 
عملیات باز کردن دکل اتوبوسرانی
عملیات باز کردن دکل اتوبوسرانی
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا: در راستای راه اندازی مسیر راست گرد در جهت خیابان بهمنی به سمت تنگک، عملیات تخریب و باز کردن دکل اتوبوسرانی صورت پذیرفت 
راه اندازی sdi شهری gis
راه اندازی sdi شهری gis
روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر : جلسه ایی در خصوص راه اندازی sdi شهری gis روز پنج شنبه 96/10/7 در شهرداری بوشهر برگزار گردید. 
محرم ماه سالار شهیدان
محرم ماه سالار شهیدان
شهارت جانگداز سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله(ع) و برادر راست قامت و با وفایشان آقا قمر بنی هاشم(س) و هفتاد و دو تن از یاران مخلص و جان بر کفش را در صحرای کربلا تسلیت و تعزیت عرض نموده و عزت و سربلندی اسلام و مسلمین، سلامت و سرافرازی همه خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی ایران بویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از ایزد منان مسئلت می نماید. 
مذاکرات سازمان فاوا با شرکت ایرانسل درراستای اجرای پروژه فیبر نوری
مذاکرات سازمان فاوا با شرکت ایرانسل درراستای اجرای پروژه فیبر نوری
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندر بوشهر: برگزاری نشستی با حضور مدیران ، کارشناسان و پیمانکار حفاری شرکت ایرانسل با سازمان فاوا در راستا پروژه فیبر نوری در مورخه 96/7/22 
مجهز شدن شهروندان بوشهری به کارت  هوشمند شهروندی
مجهز شدن شهروندان بوشهری به کارت هوشمند شهروندی
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر: به زودی کل ناوگان حمل و نقل و کلیه خدماتی که شهرداری ارائه میدهد در قالب کارت شهروندی قابل استفاده است. 

 ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت نقشه سایت
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
بروز رسانی Flash Player بروز رسانی Flash Player

 نمایش جزئیات طرح 
پروژه مدیریت هوشمند خدمات شهری (137)
شناخت، طراحی، تولید و آموزش سامانه ارتباط مردمی و فوریتهای خدمات شهری جهت ثبت پیام شهروندان و رسیدگی به آنها چهارچوب اساسی این سامانه مدیریت را تشکیل می دهد. از اهداف دیگر راه اندازی 137 میتوان به اطلاع یابی از معظلات شهری و اطلاع رسانی به سیستم شهرداری ، عامل ایجاد آرامش فکری و زدودن دغدغه ذهنی شهردار از مشکلات روزمره و ایجاد آمادگی ذهنی برای برنامه ریزی بلند مدت ، تسهیل و تسریع در ارتباط مستقیم و صمیمی بین مردم و مسئولین ، کم کردن زمان پاسخگویی اشاره نمود . در واقع فلسفه ایجاد این مرکز هدایت و کنترل ، ساماندهی فوریتهای خدمات شهری ، شناخت مسائل و مشکلات مبتلا به مردم و تاسیس پل ارتباطی بین شهرداری و شهروندان در راستای اصول شهروند مداری و محله گرایی و مشارکت مردمی ، با هدف رفع فوری مشکلات شهری شهروندان و پاسخ گویی بهتر و شبانه روزی و بدون وقفه و تعطیلی به مسائل و مشکلات شهروندان می باشد.
وضعیت طرح : خاتمه یافته
تاریخ ثبت طرح : 1389/09/06
تاریخ به روز رسانی : 1389/09/06
کار فرما
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر بوشهر
توضیحات
شناخت، طراحی، تولید و آموزش سامانه ارتباط مردمی و فوریتهای خدمات شهری جهت ثبت پیام شهروندان و رسیدگی به آنها چهارچوب اساسی این سامانه مدیریت را تشکیل می دهد.
از اهداف دیگر راه اندازی 137 میتوان به اطلاع یابی از معظلات شهری و اطلاع رسانی به سیستم شهرداری ، عامل ایجاد آرامش فکری و زدودن دغدغه ذهنی شهردار از مشکلات روزمره و ایجاد آمادگی ذهنی برای برنامه ریزی بلند مدت ، تسهیل و تسریع در ارتباط مستقیم و صمیمی بین مردم و مسئولین ، کم کردن زمان پاسخگویی اشاره نمود .
در واقع فلسفه ایجاد این مرکز هدایت و کنترل ، ساماندهی فوریتهای خدمات شهری ، شناخت مسائل و مشکلات مبتلا به مردم و تاسیس پل ارتباطی بین شهرداری و شهروندان در راستای اصول شهروند مداری و محله گرایی و مشارکت مردمی ، با هدف رفع فوری مشکلات شهری شهروندان و پاسخ گویی بهتر و شبانه روزی و بدون وقفه و تعطیلی به مسائل و مشکلات شهروندان می باشد.

در همین راستا شهروندان گرامی می توانند نقطه نظرات،  پیشنهادات و انتقادات خود در زمینه های فرهنگی اجتماعی، خدمات شهری، فنی و عمرانی، شهرسازی و معماری را از طریق سامانه 137 به مدیران شهرداری منتقل نمایند . این سامانه به صورت 24 ساعته فعال بوده و در ساعات غیر اداری نیز به صورت پیام گیر آماده دریافت پیام های شهروندان می باشد . این سامانه با وجود بیش از 500 موضوع در بخش ها و حوزه های مختلف شهرداری بوشهر هر شهروندی در محدوده جغرافیایی شهر بوشهر از طریق سامانه 137 می تواند جهت درخواست و پیگیری مطالبات خود از شهرداری اقدام نماید.


 

 جستجو 

 بخش ویژه اعضا 

طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام